Serwis

Serwis wynajmowanego sprzętu

Firma e-podnośniki dla swoich maszyn na wynajem oferuje kompleksową pomoc i obsługę serwisową. Nasi technicy, wyspecjalizowani w prawidłowym przygotowaniu technicznym wózków widłowych i podnośników koszowych  posłużą swoim doświadczeniem, by zapewnić Państwu sprawne działanie maszyn i zapobiec trudnym do usunięcia usterkom w okresie najmu. Co ważne, wszystkie maszyny dostępne w ofercie wynajmu są poddawane dokładnej diagnozie przed i po każdym okresie wynajmu – w Państwa ręce oddajemy wyłącznie sprawne, przygotowane do pracy maszyny.Dysponujemy niezbędnymi narzędziami oraz w pełni wyposażonym warsztatem mobilnym.

Nasz serwis, to przede wszystkim:

  • wykwalifikowani pracownicy
  • szybka reakcja serwisowa
  • warsztat mobilny

Usługi serwisowe i naprawcze

Dla wszystkich klientów posiadających własny sprzęt taki jak wózki widłowe lub  podnośniki koszowe w ramach naszej usługi serwisowej oferujemy dokładną diagnostykę maszyn, podnośników i wózków widłowych. Sprawdzamy zużycie części ruchomych, układów hydraulicznych i najważniejszych elementów roboczych maszyny, wymieniając najbardziej narażone na usterki elementy zgodnie z zapotrzebowaniem. Zajmujemy się także remontami kapitalnymi oraz konserwacją maszyn – podestów ruchomych, wózków jezdniowych. W przypadku konieczności naprawy prowadzimy remonty podnośników korzystając wyłącznie z oryginalnych części.

Nasi technicy są doświadczonym zespołem specjalistów, którzy pracują przy przeglądach, naprawach i konserwacji podnośników już od wielu lat. Dzięki uprawnieniom UDT, licznym szkoleniom i kursom z zakresu konserwacji maszyn oraz ciągłej pracy z maszynami różnych producentów możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość obsługi i wykonania usługi. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, starając się przeprowadzić serwis w miejscu pracy podnośnika najszybciej, jak to możliwe. Dzięki konsultacjom telefonicznym jesteśmy w stanie już na odległość ocenić przypuszczalny zakres pracy i oszacować jak długo zajmie naprawa Państwa sprzętu.

Serwis stacjonarny i mobilny przewodów hydraulicznych

W ramach dodatkowych usług świadczymy również usługę   zakuwania  węży hydraulicznych do podnośników koszowych , maszyn budowlanych , maszyn rolniczych , wózków widłowych oraz pozostałych maszyn  na terenie zakładów produkcyjnych. Usługę tą wykonujemy stacjonarnie w siedzibie naszej firmy oraz również mobilnie , dojeżdżając w miejsce usterki bezpośrednio do klienta.

Nasze serwis  mobilny obsługuje województwo Dolnośląskie, Lubuskie.

Transport niskopodwoziowy

Transport niskopodwoziowy W ramach naszej działalności świadczymy również usługi transportowe samochodem niskopodwoziowym. Dysponujemy lawetami o dopuszczalnej masie załadunkowej 13 TON. Swoje usługi realizujemy na terenie całego kraju. Samochody wyposażone są w najazdy hydrauliczne oraz wciągarki mechaniczne umożliwiające załadunek i transport takiego sprzętu jak Maszyny budowlane, wózki widłowe, podnośniki koszowe, maszyn przemysłowe.