Wózki widłowe elektryczne wynajem

  • Reset

Napęd

Elektryczny

Wysokość podnoszenia (mm)

5155

Wysokość robocza (mm)

Udźwig (kg)

8000

Waga wózka (kg)

11750

Zobacz więcej

Napęd

Elektryczny

Wysokość podnoszenia (mm)

4500

Wysokość robocza (mm)

Udźwig (kg)

5000

Waga wózka (kg)

8800

Zobacz więcej

Napęd

Elektryczny

Wysokość podnoszenia (mm)

3300

Wysokość robocza (mm)

Udźwig (kg)

3500

Waga wózka (kg)

6300

Zobacz więcej

Napęd

Elektryczny

Wysokość podnoszenia (mm)

4000

Wysokość robocza (mm)

Udźwig (kg)

3500

Waga wózka (kg)

5900

Zobacz więcej

Wózki widłowe elektryczne – wynajem

Wózki widłowe to rozwiązania niezwykle cenione w różnego rodzaju zakładach produkcyjnych, halach magazynowych czy warsztatach. Dzięki nim zapewnisz sobie skuteczniejszy i sprawniejszy transport towarów, a także ich bezproblemowy załadunek i rozładunek. Jeżeli szukasz najlepszych rozwiązań, polecamy Ci wózki widłowe elektryczne, które posiadają wiele zalet i są bardzo chętnie wybierane przez klientów naszej firmy.

Dlaczego wózki widłowe elektryczne?

Wszystkim klientom oferujemy wynajem wózków elektrycznych w bardzo przystępnych cenach. Dzięki temu zaopatrzysz się w pełni sprawne technicznie i niezawodne urządzenie o dostosowanych do Twoich potrzeb parametrach. Pozwoli Ci to na realizowanie codziennych zadań i rozwijanie swojej działalności.

Wózki elektryczne to rozwiązania, na które zdecydowanie warto postawić. Wynika to przede wszystkim z kilku zalet:

  • są one niezwykle efektywne, a dzięki dużym udźwigom i wysokościom podnoszenia pozwolą Ci na przeprowadzanie nawet najbardziej wymagających prac w trudnych warunkach;
  • pozwalają na bezpieczną i dynamiczną jazdę, a co za tym idzie – usprawnienie codziennych działań w zakładzie czy magazynie;
  • są niezwykle wytrzymałe, sprawdzając się nawet w najtrudniejszych środowiskach pracy i zapewniając niezawodność podczas intensywnej eksploatacji;
  • są ekologiczne – nie emitują szkodliwych dla środowiska spalin, co także ma ogromny wpływ na ich popularność.

Wynajem wózków elektrycznych polecany jest wszystkim przedsiębiorcom – również tym, którzy potrzebują najnowocześniejszych urządzeń i chcą mieć pewność, że codzienne prace będą przeprowadzane w stu procentach skutecznie i profesjonalnie.

Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Jako doświadczeni specjaliści pragniemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jest to możliwe dzięki korzystaniu wyłącznie z rozwiązań cenionych producentów. Polecamy wynajem wózków elektrycznych od takich marek, jak Toyota czy Still, które imponują parametrami technicznymi, zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo pracy, a także dostępne są w bardzo przystępnych cenach.

Zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty naszej firmy – proponujemy wózki elektryczne o różnych udźwigach i wysokościach podnoszenia, dzięki czemu znajdziesz rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb i realizowanych na co dzień prac. W razie jakichkolwiek problemów z wyborem albo wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą – pomoże on w znalezieniu najlepszego wózka widłowego elektrycznego i odpowie na wszelkie pytania.

Zalety wynajmu elektrycznego wózka widłowego

Wynajmowane elektryczne wózki widłowe wykorzystują najczęściej silnik AC, czyli prądu zmiennego, co znacząco podwyższa ich efektywność przez znacznie dłuższy czas. Są one przystosowane do wielogodzinnej eksploatacji w trybie wielozmianowym. Podczas wykonywanych prac należy wyłącznie uwzględnić przerwy związane z potrzebą naładowania maszyny.

Każdy elektryczny wózek widłowy to nie tylko rozwiązanie wydajne, ale również ekologiczne. Wyróżniają się:

  • minimalnym poziomem hałasu – znacząco niższym, niż to można zauważyć przy modelach spalinowych lub na LPG,
  • brakiem emisji spalin – sprzęt jest zasilany energią elektryczną, w związku z czym nie mogą powstawać żadne zanieczyszczenia powietrza,
  • niewielkimi wibracjami,
  • możliwością eksploatacji w środowisku agresywnym, gdzie pojawiają się duże wahania temperatury, wilgoć bądź zasolenie.

Warto rozważyć przede wszystkim wynajem od wyłącznie sprawdzonej firmy, która dba o zapewnienie posiadanym maszynom regularnych przeglądów technicznych, wraz z naprawami oraz ewentualnymi wymianami części – i to właśnie jesteśmy w stanie Państwu zapewnić.

W naszej ofercie na wynajem można znaleźć wózki widłowe elektryczne między innymi takiego cenionego na świecie producenta, jak TOYOTA i wiele więcej – regularnie uzupełniamy nasz asortyment o nowe maszyny. Istnieje możliwość dopasowania długości wideł do potrzeb Państwa zakładu przemysłowego – dysponujemy tego rodzaju rozwiązaniami o długości do nawet 2,4 m.