O nas

O nas

Oferujemy Państwu wynajem podnośników koszowych, wózków widłowych, podnośników nożycowych oraz minidźwigu Ormig 25tme w atrakcyjnych cenach. Świadczymy usługi na terenie całej Polski, jednak chętnie przyjmiemy również zlecenia z innych krajów Unii Europejskiej. Staramy się dopasować do potrzeb naszych Klientów, stąd nie ograniczamy się wyłącznie do jednego województwa. Wykonywanie dowolnych prac ogólnobudowlanych wymaga wykorzystania profesjonalnego, solidnego sprzętu. To właśnie on nie tylko przyspieszy wszystkie czynności, ale również zwiększy ich precyzję oraz zagwarantuje odpowiednie bezpieczeństwo pracownikom oraz osobom trzecim. Zdajemy sobie w pełni sprawę, jak istotne jest prawidłowe działanie każdego podzespołu w naszych wózkach widłowych oraz w podnośnikach nożycowych i koszowych. Dbamy, aby maszyny były poddawane regularnym przeglądom technicznym, a w razie potrzeby naprawom oraz wymianom poszczególnych części.

 

Dysponujemy wózkami widłowymi o udźwigu od 3 do nawet 32 ton takich znanych producentów, jak Kalmar, Jungheinrich, Still oraz Toyota. Jednocześnie oferujemy podnośniki koszowe (teleskopowo-przegubowe oraz nożycowe i pionowe) o maksymalnej wysokości podnoszenia do nawet 26 metrów, takich marek, jak JLG oraz Genie oraz minidźwig Ormig 25tme Pick&Carry o udźwigu do 25 ton.

Wszystkie nasze urządzenia są wyposażone w kompleksowy osprzęt, dzięki czemu usługi naszymi maszynami to gwarancja bezpiecznej, ale przede wszystkim profesjonalnie wykonanej pracy. Zwracamy uwagę nawet na najmniejszy detal, zapewniając wysoce estetyczny rezultat. Większość naszych maszyn posiada koła niebrudzące, co daje możliwość stosowania wewnątrz hal produkcyjnych, które posiadają posadzki żywiczne (bez ryzyka zabrudzenia ich). Nie zapominamy także o funkcjonalności i solidności – zrealizowane zlecenie powinno nie tylko prezentować się atrakcyjnie, ale również służyć Klientom przez możliwie najdłuższy czas.

Naszym głównym założeniem jest zapewnianie jak najwyższej jakości usług, dostosowanych do wszelkich potrzeb naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób a nasze doświadczenie w branży podnośnikowej gwarantuje Państwu wysokiej jakości wynajem podnośników oraz wózków widłowych, kompleksowe usługi dźwigowe i profesjonalną obsługę.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, przygotowując indywidualne oferty dopasowane do każdego rodzaju usług. Jeżeli nie są Państwo pewni czy możemy wykonać wybraną czynność, zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez nasz formularz kontaktowy.

Zapraszamy do współpracy!