Podnośniki przegubowe wynajem

  • Reset

Napęd

Elektryczny

Wysokość podnoszenia (mm)

Wysokość robocza (mm)

14020

Udźwig (kg)

230

Waga wózka (kg)

6804

Zobacz więcej

Napęd

Elektryczny

Wysokość podnoszenia (mm)

Wysokość robocza (mm)

15540

Udźwig (kg)

230

Waga wózka (kg)

6863

Zobacz więcej

Napęd

Elektryczny

Wysokość podnoszenia (mm)

Wysokość robocza (mm)

11500

Udźwig (kg)

200

Waga wózka (kg)

6700

Zobacz więcej

Napęd

Elektryczny

Wysokość podnoszenia (mm)

Wysokość robocza (mm)

15700

Udźwig (kg)

230

Waga wózka (kg)

5920

Zobacz więcej

Wynajem podnośników przegubowych

Niewielkie gabaryty, funkcjonalność i uniwersalność zastosowania powodują, że podnośniki przegubowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, znacząco ułatwiając i usprawniając różnego rodzaju prace. Jako specjaliści w tej dziedzinie, oferujemy wynajem podnośników przegubowych o bardzo zróżnicowanych parametrach, doskonałej jakości i w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Podnośniki przegubowe – wynajem najlepszych modeli

Oferowane na wynajem podnośniki przegubowe to przede wszystkim urządzenia o niewielkich gabarytach, które sprawdzają się dzięki temu również wewnątrz różnego rodzaju pomieszczeń. Pozwolą Ci na przeprowadzenie różnego rodzaju czynności konserwacyjnych oraz prac na większych wysokościach – także w wielopoziomowych obiektach, centrach logistycznych, handlowych czy zakładach przemysłowych. Są nie tylko funkcjonalne, ale również łatwe w obsłudze, zwrotne i bezpieczne. A dzięki napędom elektrycznym są bardzo ciche i nie emitują spalin, w związku z czym nie stanowią jakiegokolwiek zagrożenia dla środowiska naturalnego.

W naszej ofercie znajdziesz bardzo zróżnicowane podnośniki przegubowe. Wynajem możesz dzięki temu dostosować w stu procentach do własnych potrzeb – polecamy urządzenia:

  • o różnych wysokościach roboczych, które dopasujesz do własnych celów i rodzaju przeprowadzanych prac;
  • o różnych udźwigach platformy, dzięki czemu zyskasz możliwość pracy z różnego rodzaju ładunkami.

Warto dodać, że położenie samego kosza można zmienić przy pomocy konsoli znajdującej się wewnątrz, co znacząco podwyższa wygodę pracy – pracownik nie musi przerywać wykonywanych zadań, aby przestawić całą konstrukcję.

Wszystkie prace na wysokościach, w tym te ogólnobudowlane, wymagają zastosowania odpowiedniego sprzętu, który nie tylko przyspieszy realizację zleceń, ale również zwiększy bezpieczeństwo pracowników. Wykorzystywane są do tego podnośniki przegubowo-teleskopowe, które dzięki łamanym ramionom pozwalają dotrzeć do nawet trudnodostępnych miejsc. Poruszają się zarówno w pionie, jak i w poziomie, dlatego są często uważane za bardziej funkcjonalne, niż modele nożycowe i pionowe. W zależności od konstrukcji modelu ramię teleskopu może obrócić się nawet o 360°.

Samojezdne koszowe podnośniki przegubowo-teleskopowe

Samojezdne podnośniki przegubowo-teleskopowe to doskonała propozycja dla każdej firmy budowlanej. Są one przystosowane do pracy nawet na nierównej powierzchni, mogąc ustawić się bezpośrednio przy np. ścianie budynku. Położenie samego kosza można zmienić przy pomocy konsoli znajdującej się wewnątrz, co znacząco podwyższa wygodę pracy – pracownik nie musi przerywać wykonywanych zadań, aby przestawić całą konstrukcję.

Można wyróżnić trzy rodzaje napędów podnośników przegubowo-teleskopowych:

  • spalinowe (diesel),
  • elektryczne.

Doskonałą propozycją jest w szczególności ten ostatni wariant, dzięki któremu do środowiska naturalnego nie przedostają się żadne spaliny lub innego rodzaju zanieczyszczenia. Ponadto maszyna pracuje cicho, nie tracąc przy tym na wysokiej wydajności. Można je wykorzystać do realizacji takich zleceń, jak naprawa oświetlenia zewnętrznego lub ulicznego, montaż systemów rynnowych, wyklejanie billboardów, mycie okien, a także przeprowadzanie remontów elewacji. Warto zauważyć, że w przypadku większości modeli podnośników przegubowo-teleskopowych, w koszu może znaleźć się nawet dwóch pracowników.

Postaw na rozwiązania najlepszych producentów

Korzystając z możliwości wynajmu podnośników przegubowych, zyskujesz spore oszczędności, korzystasz z urządzenia przez dopasowany do własnych potrzeb czas i wybierasz wyłącznie najlepsze rozwiązania na rynku. Do Twojej dyspozycji są bowiem podnośniki najbardziej cenionych producentów, takich jak JLG czy Manitou – dzięki temu masz pewność, że stawiasz na sprawne technicznie, funkcjonalne i niezawodne sprzęty budowlane.

W naszej ofercie znajdują się podnośniki przegubowo-teleskopowe o wysokości podnoszenia sięgającej od 6 do nawet 26 metrów i udźwigu od 320 do 450 kg. Pozwala to przeprowadzać prace zarówno wewnątrz hali produkcyjnej, jak i na wielopoziomowych obiektach. To zadanie ułatwiają również kompaktowe wymiary maszyny, dzięki czemu sprawdza się nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni użytkowej.