Mini dźwigi

Napęd

Elektryczny

Wysokość podnoszenia (mm)

13000

Wysokość robocza (mm)

Udźwig (kg)

25000

Waga wózka (kg)

20500

Zobacz więcej

Wynajem minidźwigów

Jeżeli chcesz przeprowadzać prace skuteczniej i sprawniej, a do tego mieć możliwość wykonywania swoich zadań w trudniej dostępnych miejscach, zapraszamy do wynajmu minidźwigów halowych. Oferujemy nowoczesny sprzęt renomowanego producenta firmy ORMIG, który w odróżnieniu od tradycyjnych dźwigów umożliwia przemieszczanie się z ładunkiem na haku. Dźwigi te doskonale  sprawdzają się na zewnątrz, jak również wewnątrz pomieszczeń. Szczególnie polecamy minidźwig ORMIG 25, którego wynajem cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów.

Wynajem dźwigu elektrycznego – dlaczego warto z niego skorzystać?

Dźwig elektryczny o małych gabarytach to rozwiązanie niezbędne do łatwiejszego i szybszego przeprowadzania różnego rodzaju prac remontowo-budowlanych. Tego typu dźwig sprawdzi się zarówno podczas wykonywania zadań na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń, stanowiąc alternatywę dla większych tradycyjnych dźwigów. Dzięki specjalnym konstrukcjom pozwoli on na poruszanie się z ładunkiem i pracę nawet na większych wysokościach – również w trudno dostępnych miejscach.

Wynajem minidźwigu jest rozwiązaniem znakomitym dla wszystkich firm, które chcą jeszcze efektywniej spełniać oczekiwania swoich klientów. Choć jego obsługa wymaga posiadania odpowiednich uprawnień, możesz wynająć go także z operatorem, do czego bardzo zachęcamy.

Minidźwig ORMIG 25, czyli łatwy sposób na trudne zadania

Szczególnie polecanym rozwiązaniem jest wynajem dźwigu ORMIG 25, który doskonale sprawdzi się między innymi w:

  • relokacji, montażu i demontażu różnego rodzaju maszyn;
  • montażu konstrukcji stalowych i suwnic;
  • przemieszczaniu ładunków w halach;
  • rozładunku;
  • rozmaitych pracach budowlanych.

Minidźwig ORMIG 25 posiada wciągarkę z blokiem hakowym, wysięgnik mechaniczny o długości 0,7 m, wysięgnik hydrauliczny o długości 2,9 m i dodatkowy hak na głowicy wysięgnika, dzięki czemu jest rozwiązaniem uniwersalnym, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów. To najlepszy sposób na realizację nawet najtrudniejszych zadań w niełatwych warunkach.

Zapraszamy do wynajmu dźwigów!

Wynajem dźwigu elektrycznego to rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, lecz także ekologiczne. Z jednej strony oszczędzasz pieniądze, wynajmując dobry sprzęt, zamiast go kupować, a z drugiej – nie obciążasz zanadto środowiska naturalnego, co pozytywnie wpływa na wizerunek Twojej firmy.

Do Twojej dyspozycji są również doświadczeni operatorzy, którzy wykonają swoje prace sprawnie i w stu procentach profesjonalnie. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.